Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir (ID B110125) Tirane

 • €82,000
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir (ID B110125) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €82,000

Overview

Property ID: B110125
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76
 • M2

Description

Ne Astir, prane Boulevard Kashar, tek Kompleksi Fratari, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 76 m2 ( 70 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri, kati 5 banim, me ashensor, me sistem kapot, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, ballkoni dhe 1 tualet.  Mundesi per tu pershtatur ne apartament me organizim 2+1.  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 82000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2022 at 1:33 pm
 • Property ID: B110125
 • Price: €82,000
 • Property Size: 76 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT