Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B110121) Tirane

 • €85,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B110121) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B110121
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 89.5
 • m2

Description

Ne Don Bosko ne rrugen Albanopoli, prane Alb Market, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 89.5 ne Hipoteke, 82 brendaperbrenda, pallat i ri i vitit 2006, kati i 5, me ashensor, pjeserishte i mobiluar, me administrim te mire. Apartamenti organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori lidhes, 2 ballkonet dhe tualeti.

Cmimi 85000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga Bogdanve, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 18, 2022 at 2:04 pm
 • Property ID: B110121
 • Price: €85,000
 • Property Size: 89.5 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM