Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko (ID B110129)

 • €100,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko (ID B110129)

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €100,000

Overview

Property ID: B110129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74.6
 • m2

Description

Ne Don Bosko, perballe Vizion Plus, prane Shkolles Qazim Turdiu, shitet apartament me siperfaqe 80 m2 ( 74.6 m2  ME HIPOTEKE), kati i 8 ( i fundit) , pallat i ri i vitit 2007, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i mdemjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, nje mundesi shume e mire per investim.

Per me shume informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 100.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 5, 2022 at 1:44 pm
 • Property ID: B110129
 • Price: €100,000
 • Property Size: 74.6 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 8

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT