Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B110136) Tirane

 • €74,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B110136) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €74,000

Overview

Property ID: B110136
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73.9
 • m2
 • 2004
 • Year Built

Description

Tek Don Bosko, ne rrugen Don Bosko, prane Kompleksit Vizion Plus shitet apartament 1+1, me siperfaqe 73.9 m2 ( me kontrate porosie), kati i 6, pallat i ri 7-katesh, me ashensor, viti i ndertimit 2004, bosh (vetem me kundrafe) ,me PARKET, me ballkon, tualeti me dritare. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, korridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, nje mundesi shume e mire  investimi.

Per me shume informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 74.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2022 at 7:28 am
 • Property ID: B110136
 • Price: €74,000
 • Property Size: 73.9 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2004
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj