Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110112) Tirane

 • €53,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110112) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €53,000

Overview

Property ID: B110112
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62
 • m2
 • 2005
 • Year Built

Description

Ne Fresk, prane BunkArt 1,shitet apartament 1+1, me siperfaqe 62 m2 (53.7 m2 ne Hipoteke), kati i 2 banim, pallat i ri, ( pa ashensor ). Apartamenti shitet bosh dhe organizohet nga salloni dhe kuzhina bashke, 1 dhome gjumi,korridori lidhes, ballkoni i mbyllur me vetrate dhe tualeti.

Shitet  53000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 4, 2022 at 11:32 am
 • Property ID: B110112
 • Price: €53,000
 • Property Size: 62 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2005
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj