Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110116) Tirane

 • €66,300
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110116) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €66,300

Overview

Property ID: B110116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne Fresk, ne Rrugen Muhamed Deliu, prane Ana Market, shitet apartament 1+1+ballkon me siperfaqe 70 m2 ( 61.3 m2 ME HIPOTEKE) dhe 15.8 m2 Verande, pallat i ri i vitit 2015, me ashensor, kati 1 mbi dyqanet, orientimi me diell, me ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, 1 tualet, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti shitet bosh. Ne te njejtin pallat shitet edhe garazh (me 2 poste parkimi) me vlere 15.000 euro.

Shitet  66.300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Fresku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 11, 2022 at 2:03 pm
 • Property ID: B110116
 • Price: €66,300
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT