Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110117) Tirane

 • €45,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110117) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €45,000

Overview

Property ID: B110117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 52
 • m2

Description

Tek Fresku, ne rrugen e thesarit, prane Big Market shitet garsoniere e modifikuar ne 1+1 me siperfaqe 52 m2(47,2 m2 ne HIPOTEKE), kati 4 banim, pallat i ri, me ashensor, sistem kapote, i pa mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 45.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 4, 2022 at 10:08 am
 • Property ID: B110117
 • Price: €45,000
 • Property Size: 52 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda