Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110147) Tirane

 • €49,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110147) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €49,000

Overview

Property ID: B110147
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne Fresk tek kompleki MGB prane restorant Muraga shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2, kati 2, mund te konvertohet ne 2+1, orjentimi perendim dhe apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2, kati 3, pallat i ri ne ndertim ne faze tulle, orjentimi perendim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti me dritare, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tranes.

Shitet apartamenti 1+1 Cmimi 49.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 Cmimi 59.800 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 25, 2023 at 8:50 am
 • Property ID: B110147
 • Price: €49,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda