Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Laprak (ID B110134) Tirane

 • €59,000
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Laprak (ID B110134) Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €59,000

Overview

Property ID: B110134
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2
 • 2002
 • Year Built

Description

Ne Laprak, tek rruga Dritan Hoxha,prane Hotel Relax  shitet  apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2 ( 53 m2  me  HIPOTEKE,emertimi ne certifikaten e pronesise eshte Njesi Tregtare), kati i 0, pallat 12-katesh, viti i ndertimit 2002, i mobiluar, me mundesi parkimi. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem. Aktualisht e dhene me qera.

Per me shume informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 59.000 Euro (i padiskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dogana, Don Bosko, Laprake, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2022 at 1:50 pm
 • Property ID: B110134
 • Price: €59,000
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2002
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra