Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 ne Laprake prane gjimnazit Aleks Buda (ID B11028) Tirane

 • €49,000
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 ne Laprake prane gjimnazit Aleks Buda (ID B11028) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €49,000

Overview

Property ID: B11028
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 53
 • m2

Description

Ne Laprake prane gjimnazit Aleks Buda shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52.6 m2 , ne pallat te ri , pa ashensor , kati i 3 , Me HIPOTEKE, orientimi perendim. Apartamenti eshte i mobiluar , dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire.

Shitet 49000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Qender, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 1:51 pm
 • Property ID: B11028
 • Price: €49,000
 • Property Size: 53 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi