Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 ne Myslym Shyr (ID B11135) Tirane

 • €80,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 ne Myslym Shyr (ID B11135) Tirane

 • €80,000

Overview

Property ID: B11135
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr,  shitet apartament 1+1, kati 4, pallat egzistues, pa ashensor, me hipoteke, bosh i pa mobiluar.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni i mbyllur. Ndodhet ne nje zone te mire dhe me kerkesa te larta blerese, nje mundesi shume  e mire per investim, pasi eshte nje nga zona qe kerkohet per qeramarrje.

Cmimi 80000 euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 17, 2021 at 8:38 am
 • Property ID: B11135
 • Price: €80,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT