Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Shkoze (ID B11143) Tirane

 • €48,000
Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Shkoze (ID B11143) Tirane

Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €48,000

Overview

Property ID: B11143
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne Shkoze, prane Rruges Ali Shqfqeti, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 80 m2 ME HIPOTEKE , kati i 3 (i fundit , me tarace te izoluar), pallat egzistues,  me orientim me diell, i rikonstruktuar dhe mobiluar me cdo gje te re. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, aneksi, dhoma matrimoniale, koridori , tualeti  dhe  ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode.

Jepet me qera 250 euro

Shitet  48.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 24, 2022 at 12:54 pm
 • Property ID: B11143
 • Price: €48,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT