Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht (ID B110103) Tirane

 • €72,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht (ID B110103) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €72,000

Overview

Property ID: B110103
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2
 • 2014
 • Year Built

Description

Tek Rruga “Abaz Ermenji” ne Yzberisht shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale 78 m2 (67.8 m2 me Hipoteke),pallat i ri, kati i 3, me ashensor, katet e pallatit 8,shitet bosh. Apartamenti organizohet nga salloni dhe kuzhina, me dalje ne ballkon,1 dhome gjumi dhe tualeti.

Cmimi 72.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Astir, Dogana, Yzberisht
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 25, 2022 at 9:10 am
 • Property ID: B110103
 • Price: €72,000
 • Property Size: 78 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2014
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra