Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 ne Zonen e Freskut (ID B11039) Tirane

 • €55,200
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 ne Zonen e Freskut (ID B11039) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €55,200

Overview

Property ID: B11039
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 69
 • m2

Description

Ne Fresk shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, siperfaqe 69 m2, kati 1 i banimit, me hipoteke, sistem kapot, apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, koridore, tualeti dhe dhoma e gjumit,

apartamenti ka nje pamje shume te mire nga ballkoni i Dajtit dhe qyteti i Tiranes.

Cmimi 800 Euro\m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B11039
 • Price: €55,200
 • Property Size: 69 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda