Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Prane Gjimnazit Petro Nini (ID B11146) Tirane

 • €136,000
Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Prane Gjimnazit Petro Nini (ID B11146) Tirane

Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €136,000

Overview

Property ID: B11146
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Prane gjimnazit Petro Nini Luarasi shitet apartament 1+1+verande i modifikuar ne 2+1(dhome+paradhome) me siperfaqe 80 m2, kati 2, pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, i mobiluar, me hipoteke dhe me rivlersim te bere. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, para dhoma, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 136.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Globe, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 4, 2022 at 9:54 am
 • Property ID: B11146
 • Price: €136,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda