Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri (ID B11125) Tirane

 • €125,000
Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri (ID B11125) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: B11125
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 78
 • m2

Description

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2, kati i pare me zoglature te larte 8 meter, pallat ekzistues me tulla te kuqe, me hipoteke, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper te vecante dhe me cdo gje te re, ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Cmimi 125.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Cam, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:56 pm
 • Property ID: B11125
 • Price: €125,000
 • Property Size: 78 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda