Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Prane TV KLAN (ID B110142) Tirane

 • €69,000
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Prane TV KLAN (ID B110142) Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
 • €69,000

Overview

Property ID: B110142
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2

Description

Prane TV Klan, ne rrugen Xhanfizi Keko,  shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66 m2(55,08 m2 siperfaqe brendshme), kati 3, me ashensor, pallat i ri ne ndertim(perfundon ne korrik 2023), me kontrate porosie, termo izolim, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 69.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 19, 2022 at 9:11 am
 • Property ID: B110142
 • Price: €69,000
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra