Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera/Shitet Apartament 1+1 Te Restorant Durrsi (ID B11154) Tirane

 • €78,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera/Shitet Apartament 1+1 Te Restorant Durrsi (ID B11154) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €78,000

Overview

Property ID: B11154
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek ish restorant Durrsi, prane Tirane Bank jepet me qera/shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2(58 m2 ne hipoteke), kati 1, pallat ekzistues,jepet e mobiluar ose bosh, me kondicioner, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 78.000 Euro

Jepet me qera 220 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Frigoriferi, Harry Fultz, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tregu Industrial, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 25, 2022 at 4:07 pm
 • Property ID: B11154
 • Price: €78,000
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda