Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B11160) Tirane

 • €67,000
Mozaiku i Tiranës, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B11160) Tirane

Mozaiku i Tiranës, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €67,000

Overview

Property ID: B11160
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes shitet apartament 1+1 me siperfaqe 56 m2 ( 52.3 m2 NE HIPOTEKE), kati 5, pallat ekzistues, i mobiluar,(mungon vetem mobilimi i dhomes se gjumit), nuk ka ballkon, me parket. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori lidhes dhe tualeti me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes, prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare !

Shitet 67.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Qender, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Duri, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 8, 2022 at 10:41 am
 • Property ID: B11160
 • Price: €67,000
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj