Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet apartament 1+1 Tek Ali Demi (ID B1108) Tirane

 • €44,000

Overview

Property ID: B1108
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45.4
 • m2

Description

Tek Ali Demi, rruga Petronini Luarasi shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 4 me hipoteke. Siperfaqe 45.4 m2, sallon ndenje, 1 dhome, 1 banjo.Apartamenti eshte i pamobiluar,sistem kapot,ashensor, ballkon. Pallati eshte ne ndertim e siper dhe apartamenti eshte gati me 23 prill

Shitet        44 000 euro i padiskutueshem

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2021 at 8:42 am
 • Property ID: B1108
 • Price: €44,000
 • Property Size: 45.4 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra