Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Blloku Vasil Shanto (ID B11147) Tirane

 • €65,000
Next Store Al, 1/1, Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Blloku Vasil Shanto (ID B11147) Tirane

Next Store Al, 1/1, Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B11147
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60.5
 • m2

Description

Tek Blloku Vasil Shanto shitet apartament 1+1,me siperfaqe 60.5 m2, pallat ekzistues, kati i 5, i rikonstruktuar totalisht dhe i shtruar me parket, disponon  dokumentacion te rregullt HIPOTEKOR. Apartamenti shitet bosh dhe eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina me dalje ne ballkon ,dhoma e gjumit,korridori lidhes dhe 1 tualet.

Cmimi 65000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Nisharaku, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Selitë, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 9, 2022 at 2:59 pm
 • Property ID: B11147
 • Price: €65,000
 • Property Size: 60.5 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra