Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Farmacia 10 (ID B11157) Tirane

 • €73,000
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Farmacia 10 (ID B11157) Tirane

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
 • €73,000

Overview

Property ID: B11157
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • M2

Description

Tek Farmacia 10, ne rrugen e Dibres,prane Pasticeri Bilbilit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 64 m2( me HIPOTEKE), kati 4, pallat ekzistues, i  mobiluar, me parket,me kondicioner,orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori lidhes,ballkoni dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Shitet 73.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2022 at 2:55 pm
 • Property ID: B11157
 • Price: €73,000
 • Property Size: 64 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj