Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Fresku (ID B110139) Tirane

 • €62,000
Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Fresku (ID B110139) Tirane

Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €62,000

Overview

Property ID: B110139
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 86.2
 • m2
 • 2012
 • Year Built

Description

Tek Fresku, ne rrugen e Dajtit,prane ish Resorant Qesarak shitet apartament 1+1 me siperfaqe 86.2 m2 (ne HIPOTEKE 75.7 m2), pallati i ri 5-Katesh, kati i 2 banim, me ashensor, vite ndertimi 2012, me sistem kapot, bosh. Ambjenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, koridori lidhes, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Shitet 62.000  Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kodra e Priftit, Oxhaku, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 22, 2022 at 4:11 pm
 • Property ID: B110139
 • Price: €62,000
 • Property Size: 86.2 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2012
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra