Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Fresku (ID B11068) Tirane

 • €60,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Fresku (ID B11068) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B11068
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 69
 • m2

Description

Tek Fresku prane Teleferikut shitet apartament 1+1 me siperfaqe 69 m2, kati 5, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, kubature e rregullt, ballkon, orjentimi jug, i mobiluar ose bosh, mundesi parkimi ne zone. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta, te sigurta dhe me ajrin me te paster te Tiranes qe dita dites po kerkohet gjithnje e me shume, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jet sa me komode.

Cmimi 60.000Euro bosh

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 26, 2022 at 4:29 pm
 • Property ID: B11068
 • Price: €60,000
 • Property Size: 69 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda