Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Fusha Aviacionit (ID B11098) Tirane

 • €111,600
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Fusha Aviacionit (ID B11098) Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €111,600

Overview

Property ID: B11098
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 130
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek ish-Fusha e Aviacionit shitet apartament 1+1+Verande me siperfaqe 130,2 m2, kati 4, pallat i ri ne ndertim(perfundon per 3 muaj), me ashensor, me kontrate porosie, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 111,600 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kashar, Laprake
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 7, 2022 at 4:28 pm
 • Property ID: B11098
 • Price: €111,600
 • Property Size: 130 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda