Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek ish Restorant Durrsi (ID B11159) Tirane

 • €60,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek ish Restorant Durrsi (ID B11159) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B11159
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 55
 • m2

Description

Prane rruges Ferit Xhajko, tek ish restorant Durrsi shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54,5 m2, kati 4(jo i fundit), pallat ekzistues, totalisht i restauruar, me hipoteke, i rivlersuar, kondicioner, orjentimi lindje-perendim, e mobiluar(pa TV), ballkon i mbyllur. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur prane nje jete komode.

Cmimi 60.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Dajti, Farmacia 10, Frigoriferi, Harry Fultz, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Kompleksi Usluga, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 1, 2022 at 1:39 pm
 • Property ID: B11159
 • Price: €60,000
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda