Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit 2 (ID B11090) Tirane

 • €84,000
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit 2 (ID B11090) Tirane

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €84,000

Overview

Property ID: B11090
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Tek Kodra e Diellit 2 shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71,24 m2(60 m2 neto), kati 3, pallat i ri ne ndertim(perfundon ne qershor 2023), me kontrate porosie, termo-hidro izolim, fasade e ventiluar, me ashensor, orjentimi jug-perendim, mundesi parkimi ne zone si rezident. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit dhe ofron ajrin e paster, qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode.

Cmimi 84.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Astiri Unaza e Re, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Misto Mame, SelitĂ«, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto

Details

Updated on November 24, 2022 at 1:59 pm
 • Property ID: B11090
 • Price: €84,000
 • Property Size: 72 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra