Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Kompleksi Dinamo (ID B110163) Tirane

 • €104,000
Kompleksi Dinamo (under construction ...), Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Kompleksi Dinamo (ID B110163) Tirane

Kompleksi Dinamo (under construction ...), Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
 • €104,000

Overview

Property ID: B110163
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 65
 • m2
 • 2009
 • Year Built

Description

Tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Bilal Golemi, prane parkut Olimpik shitet apartament 1+1 , me 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 65 m2 (58 m2 ME HIPOTEKE), kati 1 banim, pallat i ri, me ashensor, orjentimi me diell, i mobiluar (pa TV, frigorifer dhe lavatrice).

Cmimi 104.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 13, 2022 at 3:49 pm
 • Property ID: B110163
 • Price: €104,000
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Year Built : 2009
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda