Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi Turdiu (ID B110126) Tirane

 • €110,000
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi Turdiu (ID B110126) Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B110126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Tek Ish-Fusha e Aviacionit, tek Kompleksi Turdiu, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 85 m2 ( 75 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri, kati 3 banim, me ashensor, me sistem kapot, i mobiluar ne menyre moderne cdo gje te re. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, ballkoni dhe 1 tualet.   Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 110.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2022 at 10:41 am
 • Property ID: B110126
 • Price: €110,000
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT