Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit 1 (ID B110123) Tirane

 • €99,000
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit 1 (ID B110123) Tirane

Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €99,000

Overview

Property ID: B110123
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Kodra e Diellit 1, ne Rrugen Kodra e Diellit, perball  ish-Universitetit New York shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 me HIPOTEKE, kati 7 ( jo i fundit) , pallat i ri, me ashensor, sistem kapote, i  mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori lidhes dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 99.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kristal Center, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2022 at 9:33 am
 • Property ID: B110123
 • Price: €99,000
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj