Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B110135) Tirane

 • €104,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B110135) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €104,000

Overview

Property ID: B110135
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 61
 • m2
 • 2023
 • Year Built

Description

Tek Komuna e Parisit prane kompleksit Kika 2 shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61,27 m2, kati 4, pallat i ri ne ndertim(mbaron ne shtator 2023), ashensor, orjentimi me diell, sistem kapote, kontrate porosie. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 104.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 26, 2022 at 7:23 am
 • Property ID: B110135
 • Price: €104,000
 • Property Size: 61 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2023
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda