Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B110145) Tirane

 • €110,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B110145) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B110145
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit prane kompleksit Kika 2 shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati i 3, pallat i ri ne ndertim(mbaron ne shtator 2023), ashensor, orjentimi me diell, sistem kapote, kontrate porosie. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 110.000 Euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 12, 2022 at 8:44 am
 • Property ID: B110145
 • Price: €110,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT