Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Oxhaku (ID B11136) Tirane

 • €54,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Oxhaku (ID B11136) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €54,000

Overview

Property ID: B11136
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 58
 • m2

Description

Tek Oxhaku shitet apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2, kati 5 i fundit, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, me hipoteke, i rikonstruktuar kohet e fundit, me parket, instalime elektrike dhe hidraulike te reja, hidrosanitare incaso, kubature e rregullt, pjeserisht e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinenm dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta per banim dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 54.000 Euro i pa diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Farmacia 10, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Porcelani, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 16, 2021 at 9:04 am
 • Property ID: B11136
 • Price: €54,000
 • Property Size: 58 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda