Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Pazari i Ri (ID B110119) Tirane

 • €125,000
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Pazari i Ri (ID B110119) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: B110119
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek Pazari i Ri, ne rrugen “Tefta Tasho Koco” prane Market Spar, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 74 m2 (nga te cilat 68 m2 jane me Kontrate Porosie), kati i 1 banim. Apartamenti eshte ne faze perfundimtare punimesh dhe ne muajin Tetor 2022 do te jete i perfunduar totalisht dhe pajiset  me dokumentin hipotekor. Apartamenti organizohet nga salloni dhe kuzhina,dhoma matrimoniale, korridori lidhes, 1 tualet dhe ballkoni.

Cmimi i shitjes 125000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 4, 2022 at 11:16 am
 • Property ID: B110119
 • Price: €125,000
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj