Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Pazari I Ri (ID B11164) Tirane

  • €95,000
Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Pazari I Ri (ID B11164) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
  • €95,000

Overview

Property ID: B11164
  • Apartamente
  • Property Type
  • 1
  • Bedroom
  • 1
  • Bathroom
  • 55
  • m2

Description

Tek Pazari i Ri prane sheshit Avni Rustemi shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2, kati 2, pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, pjeserisht i mobiluar(i mungon divani dhe krevati), orjentimi jug, me hipoteke. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit(me pare ka qene dhome gjumit), tualeti dhe depo. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 95.000  Euro

  • City Tiranë
  • State Shqipëri
  • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Grameno, Selvia, Shallvaret, Shkolla Kuqe, Stacioni i Trenit, Tregu Cam
  • Country Shqipëri

Details

Updated on January 30, 2023 at 2:25 pm
  • Property ID: B11164
  • Price: €95,000
  • Property Size: 55 m2
  • Bedroom: 1
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Property Type: Apartamente
  • Property Status: Për Shitje
  • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
  • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
  • MarioRrezhda