Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga Bardhyl (ID B11130) Tirane

 • €60,000
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga Bardhyl (ID B11130) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B11130
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Tek rruga Bardhyl shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati i dyte, pallat ekzistues, me hipoteke, i restauruar me instalime elektrike dhe hidraulike te reja, i mobiluar ne menyre modeste, orientimi jug-veri, pallat teper i mirembajtur nga banoret, mundesi parkimi ne lagje si rezident, brenda unazes se vogel. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, kopshte, cerdhe, spitalet, linjen e transportit publik urban, supermarkete etj.

Cmimi 60.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 6, 2021 at 3:56 pm
 • Property ID: B11130
 • Price: €60,000
 • Land Area: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda