Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Dibres (ID B11062) Tirane

 • €58,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Dibres (ID B11062) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €58,000

Overview

Property ID: B11062
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Tek rruga e Dibres, prane shkolles se Bashkuar shitet apartament 1+1 me siperfaqe 68,3 m2(58 m2 neto), kati i dyte banim, pallat ne ndertim(perfundon per 1 vit e gjysem), ashensor, pallat anti sizmik, sistem kapote, termo dhe hidro izolim, bosh i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes e cila po mer nje zhvillim teper te madh, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 58000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 21, 2021 at 8:43 am
 • Property ID: B11062
 • Price: €58,000
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda