Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga e Dibres (ID B110128) Tirane

 • €65,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga e Dibres (ID B110128) Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B110128
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78.2
 • m2
 • 2002
 • Year Built

Description

Tek Spitali Universitar Nene Tereza, ne rrugen e Dibres, pas Fakultetit te Mjeksise, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78.2 m2 (ne HIPOTEKE 71.02 m2), kati i 0, pallat i ri, vite ndertimi 2002 shitet bosh,me ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, koridori lidhes, ballkoni i mbyllur dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Per me shume informacion kontakoni agjensine imobiliare

Shitet 65.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Njazi Meka, Oxhaku, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 4, 2022 at 7:23 am
 • Property ID: B110128
 • Price: €65,000
 • Property Size: 78.2 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2002
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra