Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Sheshi Willson (ID B110106) Tirane

 • €94,000
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Sheshi Willson (ID B110106) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €94,000

Overview

Property ID: B110106
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • m2

Description

Tek Sheshi Willson prane postes  numer 8, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52 m2 (45.4 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri i vitit 2007, kati 3 banim, me ashensor, me sistem kapot, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga, salloni bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, koridori lidhes, ballkoni, 1 tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 94000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Garda, Globe, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2022 at 9:34 am
 • Property ID: B110106
 • Price: €94,000
 • Property Size: 52 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra