Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Shkolla e Bashkuar (ID B11139) Tirane

 • €54,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Shkolla e Bashkuar (ID B11139) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €54,000

Overview

Property ID: B11139
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63
 • m2

Description

Tek Shkolla e Bashkuar, prane Oxhakut, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2 (57 m2 ne hipoteke), kati 3, pallat egzistues, bosh.  Apartamenti organizohet nga salloni i madh, 1 dhome gjumi, ambienti i gatimit dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, qendren shendetsore, stacionin e autobusit dhe cdo gje tjeter te nevojshme.

Cmimi 54.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brryli, Dajti, Fresku, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 14, 2022 at 3:20 pm
 • Property ID: B11139
 • Price: €54,000
 • Property Size: 63 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi