Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Shkolla e Bashkuar (ID B11148) Tirane

 • €61,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Shkolla e Bashkuar (ID B11148) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €61,000

Overview

Property ID: B11148
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • m2

Description

Prane Shkolles se Bashkuar shitet apartament 1+1, me siperfaqe 52 m2, pallat ekzistues, kati i 3,i mobiluar totalisht. Apartamenti organizohet nga 1 sallon dhe kuzhina, 1 dhome gjumi (shtruar me parket),1 korridor ,1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Cmimi 61000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 21, 2022 at 1:02 pm
 • Property ID: B11148
 • Price: €61,000
 • Property Size: 52 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra