Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Stacioni I Trenit (ID B110114) Tirane

 • €95,500
Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Stacioni I Trenit (ID B110114) Tirane

Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,500

Overview

Property ID: B110114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 73
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73,4 m2(63,4 m2 siperfaqe e brendshme), kati 5, pallat i ri ne ndertim(perfundon per 16 muaj), me kontrate porosie. me ashensor, orjentimi lindje, fasade e ventiluar, e pa mobiluar. Apartamentet organizohen nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhen ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe kane prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 95.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Pazari i Ri, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 9, 2022 at 9:24 am
 • Property ID: B110114
 • Price: €95,500
 • Property Size: 73 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda