Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Tom Doshi (B110100) Tirane

 • €57,000
Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Tom Doshi (B110100) Tirane

Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €57,000

Overview

Property ID: B110100
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2

Description

Ne Fresk tek kompleksi Tom Doshit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 81 m2, kati 2, pallat i ri ne ndertim(perfundon ne dhjetor), me ashensor, me kontrate porosie, e pa mobiluar, sistem kapote, ballkon llozhe, mund te modifikohet ne 2+1. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe ballkoni llozhe. Ndodhet ne nje zone teper te qete per banim.

Cmimi 57.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Allias, Dajti, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Uzina e TraktorĂ«ve, Varri Bamit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 4, 2022 at 11:27 am
 • Property ID: B110100
 • Price: €57,000
 • Property Size: 81 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra