Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Univers City (ID B110127) Tirane

 • €48,200
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Univers City (ID B110127) Tirane

 • €48,200

Overview

Property ID: B110127
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 60
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek Kompleksi Univers City prane QTU shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60,35 m2(51,26 m2 brenda), pallat i ri ne ndertim(mbaron ne Janar 2023), kati 7, me ashensor, sistem kapote, orjentimi lindje, bosh, me kontrate porosie. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim dhe ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne qytet dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Opsionale shitet garazhd 19,41 m2, kati -1, cmimi 10.000 Euro.

Cmimi 48.200 Euro

 

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Autostrada TR-DR, Babrru, Casa Italia, Dogana, Kamez, Kashar, Yrshek, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2022 at 3:11 pm
 • Property ID: B110127
 • Price: €48,200
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 19,4 m2
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda