Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Ali Dem (ID B12188) Tirane

 • €72,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Ali Dem (ID B12188) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €72,000

Overview

Property ID: B12188
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 71
 • m2

Description

Ne Ali Dem, Rruga Gani Domi, prane Shkolles Kushtrimi i Lirise, , shitet apartament 2+1, me siperfaqe 71 m2 ME HIPOTEKE, kati i 3, pallat egzistues, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 72.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2022 at 1:45 pm
 • Property ID: B12188
 • Price: €72,000
 • Property Size: 71 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM