Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Allias (ID B12187) Tirane

 • €55,000
Rruga Njazi Meka, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Allias (ID B12187) Tirane

Rruga Njazi Meka, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: B12187
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73
 • m2

Description

Ne Allias, ne rrugen Njazi Meka, prane Big Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 73.1 m2 ME HIPOTEKE, pallat ekzistues (parafabrikat), kati 5 (i fundit me tarace te izoluar), mobilimi modest. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni.

Cmimi  55.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Medreseja, Njazi Meka, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 31, 2022 at 2:15 pm
 • Property ID: B12187
 • Price: €55,000
 • Property Size: 73 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT