Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir (ID B120160) Tirane

 • €105,000
Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir (ID B120160) Tirane

Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €105,000

Overview

Property ID: B120160
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 111
 • m2

Description

Ne Astir prane bar Artistit shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 111 m2(102 ne hipoteke), kati i pare mbi dyqane, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, i mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet(1 ne dhomane e gjumit), kordiori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar te qytetit.

Cmimi 105.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Dogana, Kashar, Misto Mame, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 6, 2022 at 9:09 am
 • Property ID: B120160
 • Price: €105,000
 • Property Size: 111 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda