Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir (ID B120165) Tirane

 • €54,000
Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir (ID B120165) Tirane

Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €54,000

Overview

Property ID: B120165
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 79
 • m2

Description

Ne Astir prane kompleksit Fratari shitet apartament 2+1 me siperfaqe 79 m2(20 m2 shtese), kati 8(i fundit), pallat i ri, pa hipoteke, me ashensor, totalisht i mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 54.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:43 am
 • Property ID: B120165
 • Price: €54,000
 • Property Size: 79 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 8

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda