Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir (ID B120175) Tirane

 • €86,000
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir (ID B120175) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €86,000

Overview

Property ID: B120175
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Astir ,prane Bar Kafe “2 Palmat” shitet apartament banimi me siperfaqe 100 m2 (87.5 m2 me Hipoteke),kati 6,pallat i ri,me ashensor,orientimi me diell. Apartamenti  shitet pjeserisht i mobiluar dhe organizohet nga 1 sallon dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi,korridor,1 ballkon dhe 1 tualet.

Shitet 86000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 4, 2022 at 11:54 am
 • Property ID: B120175
 • Price: €86,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra