Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok (ID B12183) Tirane

 • B12183
Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok (ID B12183) Tirane

Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • B12183

Overview

Property ID: B12183
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 112
 • m2

Description

Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, prane LSI, shitet apartament 2+1+ambjent gatimi ne vete me siperfaqe 112,4 m2, kati 2, pallat ekzistues, orjentimi jug-lindje, me hipoteke, lertesia 3 meter, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne zonen me te kerkauar dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete kmode. Ipershtatshem per banim ose per zyra.

Cmimi 337.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 25, 2022 at 9:37 am
 • Property ID: B12183
 • Price: B12183
 • Property Size: 112 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra